ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Taşınma ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

Taşınma ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat ve tadilatların sonrasında ya da yeni bir eve/ ofise geçeceğiniz zamanlarda profesyonel bir destek almanız bu süreçte işinizi kolaylaştırabilir. Tadilat ve taşınma işlemleri, herkes için zor ve uzun bir süreçtir. Bu süreçte bir de temizlik işlemleriyle uğraşmak hem zamanınızı alır hem de sizi yorar. Bu nedenle, uzman bir temizlik ekibinden destek almanız işlerinizin fazlasıyla kolaylaşmasını sağlar. Tahmininizden çok daha kısa sürede evinize ya da ofisinize kavuşabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinde tadilat/ inşaat sonrası temizlik süreci farklı aşamalardan oluşmaktadır. İlk aşamada, oluşan kalıntılardan ortam arındırılmaktadır. Bu süreçten sonra steril bir ortama sahip olmak için, ön temizleme aşamasına geçilir ve ortam kalıntıların yaratmış olduğu mikroplardan arındırılır. Son aşamada ise, temizlik malzemeleri ve makinelerle beraber detaylı bir genel temizlik yapılır.

Taşınma ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti Nasıl Alınır?

Taşınma ve tadilat sonrası temizlik hizmeti sayesinde, müşteriler beklemeden evlerini temiz bir şekilde kullanmaya başlayabiliyor. Şan Temizlik firması da sizlerin bu aşamadan kurtularak kısa sürede temiz bir ortama sahip olmanızı sağlıyor. Firmayla anlaşıp randevu almanız yeterli.

Taşınma ve tadilat sonrası temizlik hizmeti birçok müşteri tarafından tercih edilen bir kategoridir. Bu sayede zeminden, duvarlara; tuvalet- mutfak gibi alanlardan kapılara kadar her alan hijyenik şekilde temizlenmektedir. Parke ve mermerlere herhangi bir zarar gelmeden işlemler yapılır; mutfak ve banyo gibi hassas alanlar en ayrıntılı şekilde steril hale getirilir.

Taşınma temizliği, yeni bir eve veya ofise geçiş yapacak kişilere ciddi bir zaman kazandırmaktadır. Kaliteli temizlik firmalarının sunduğu bu hizmet sayesinde, müşteriler direkt evlerine yerleşebiliyorlar. Ev ya da ofis bulma süresi, eski yerden toparlanma, eşyaların nakli ve yeniden yerleştirilmesi gibi işler bir hayli zahmetlidir. Üstelik uzun süreçler olduğu için de taşınma ve tadilat sonrası temizlik hizmeti almanız oldukça faydalı olacaktır. Böylece yeni evinizde ya da ofisinizde ek bir şey yapmadan yerleşebiliyorsunuz.

Üstelik firma, detaylı bir şekilde, kaliteli ürünlerle temizlediği için çok daha iyi bir sonuç almanız mümkün. Herhangi bir özel isteğiniz ya da sorunuz varsa da sizlere 7/ 24 yardımcı oluyorlar.


Ankara Temizlik: Taşınma ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği