ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

Ev, ofis ve işyerleri adına dönem dönem yenileme ya da ihtiyaca dayalı olarak tadilat işlemleri gerçekleşir. Bu işlemler yeterince stresli ve yorucu bir süreç ile işleyebilir. Ayrıca süreç sonrasında inşaattan farksız bir ortam ile karşılaşmamız son derece normal bir durumdur. Bu durumun belki de en zahmetli işi ise temizliğidir.

İsteklerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz tadilatlar nedeniyle molozlardan, kumlardan, tozlardan arındırmak hiç de kolay değildir. Bu nedenle tadilat sonrası temizlik işleri için firmalardan destek almamız işlerimizi kolaylaştırarak; ev, ofis ya da işyerimizin temizliğini alanında uzman olan profesyonel temizlik şirketlerine bırakmalıyız.

Var olan döküntülerin ve kaba pisliklerin temizlikleri ile beraber kullanıma hazır hale getirilene kadar tüm ince temizlik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekebilir. Bu yüzden öncelikle çok iyi bir şekilde araştırma yapmalısınız. Bunun için de referansları kuvvetli, işinde uzman ve yaptığı işin arkasında olan bir firma ile anlaşmak gereklidir.

Araştırmalar sonrasında anlaşacağınız temizlik şirketimiz ile yapılması gerekenleri görüşmelisiniz. Hayalinizden öte bir hijyen içerisinde seri bir şekilde temizliğiniz yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde tadilat sonrası temizlik işlemleri için gözünüz arkada kalmayarak güven içerisinde konutlarınızı tertemiz bir şekilde teslim edilecektir.

Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Ankara tadilat sonrası temizlik ve inşaat sonrası temizlik işlerinde işinde uzman bir ekip ile çalışılmaktadır. İşlem gören kısımlar için genel bir bütün olarak temizlik işlemlerini yaptırabilirsiniz.

İşinde referansları ile de kendini ispatlamış firma ile anlaşma aşamasında öncelikli olarak firma tarafından keşif işlemi gerçekleştirilecektir. Ardından temizliğin gerçekleştirileceği kısımlar ya da genel bütünlüğüne dayalı gerekli malzeme ve ekipmanların tedariği gerçekleşir ve temizlik işlemleri başlar. Bu kısımda öncelikli olarak ince temizliğe geçesiye kadar var olan kaba temizlik işlemleri gerçekleşir. Ortada detaylı temizliğe engel olacak hiçbir kaba ürün bırakılmaz.

Moloz, kum ya da ortamda bulunan tadilata dayalı tüm kalıntıların kaba temizliği gerçekleşir. Zemine, eşyalarınıza uygun temizlik malzemeleri ve temizlik ekipmanları ile detaylı temizlik işlemleri A’dan Z’ye gerçekleştirilerek tamamlanır.

Eşyalı ya da eşyasız olarak gerçekleştirilebilinecek tüm temizlikler işleri için tek yapmanız gereken işinde uzman firma ile irtibata geçmeniz olacaktır.


Ankara Temizlik: Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği