ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Hizmeti

Evler ve ofislerin pek çok eşyası ve aksesuarı vardır. Bu eşyaların kimi az kimi çok kullanır. Fakat koltuklar, hem evlerde hem işyerlerinde en çok kullanılan ürünlerdir.

Koltuklar evlerde sürekli olarak televizyon izlemek için oturduğunuz veya uzandığınız zaman kullanılmaktadır. İşyerlerinde ise müşterilerinizi veya iş arkadaşlarınızı ağırlamak için kullanılmaktadır. Fakat sürekli kullanımdan dolayı pek çok mikrop ile baş etmek zorunda kalınabilinmektedir.

Böyle durumlarda koltuklarınızı yıkamanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde, sürekli oturup kalkılan koltuklardan etrafa da mikroplar saçılacaktır ve bu da hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Eğer vaktiniz yoksa, koltuk yıkama hizmeti ile bu dertten kurtulabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Hizmeti İçin Nereye Başvurmalı?

Profesyonel temizlik şirketlerinden yardım alarak sizin için belki de büyük bir dert olan koltuk temizliğinden kurtulabilirsiniz. Bu temizlik firmaları, özel anti-bakteriyel temizlik ürünleri ile son derece hızlı bir şekilde koltuklarınızı hijyenik bir hale getirebilmektedir.

Şan Temizlik aracılığı ile tüm koltuklarınızı özel makineler eşliğinde temizletebilir ve yaşam alanınızı daha hijyenik bir hale getirtebilirsiniz.

Eğer koltuklarınızı yıkatmak değil yıkamak istiyorsanız, kullanacağınız temizlik ürününün Arap sabunu olmasını tavsiye ederiz. İyi köpürüp mikroplar ile savaşabilen Arap sabununu kullanmanızı tavsiye etmemizin asıl nedeni ise doğal bir sabun olmasıdır. Arap sabununu suda eritip bu su ile koltuklarınızı temizleyebilirsiniz.

Koltuğunuzu silerken çok ıslak bir bez kullanmak yerine nemli bir bez kullanmayı tercih etmelisiniz. Çok ıslak bezin koltukları daha iyi temizleyeceği düşünülse de, durum tam aksinedir. İyice sıkılmış bir bez ile yapacağınız temizlik daha iyi ve kesin bir sonuç verecektir.

Kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise sirke ve su karışımı. Sirkeli su ile sildiğiniz koltuklarınızda mikrop ve bakterilerden eser kalmayacak. Özellikle evinizde çocuğunuz varsa veya deriniz deterjana tepkime gösteriyorsa, bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Eğer temizliğin ardından koltuklarınıza sirke kokusunun sindiğini düşünüyorsanız, birkaç saatliğine evinizi havalandırmanız yeterli olacaktır. Bu havalandırma işleminin ardından tertemiz koltuklara ve sirke kokusuz bir eve sahip olacaksınız.

Bahsettiğimiz gibi profesyonel şirketlerden koltuk yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bu durumları öğrendikten sonra koltuk temizliğinde daha da rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz.


Ankara Temizlik: Koltuk Yıkama Hizmeti


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği