ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

İs ve Rutubet Lekesi Nasıl Çıkar?

İs ve Rutubet Lekesi Nasıl Çıkar?

Temizlik her ne kadar yorucu bir olay da olsa, bittikten sonra huzur veren bir aktivitedir. Bazen günler süren temizlikler sizleri çok yorsa da tüm işler bittikten sonra hoş kokular içerisinde derin nefesler alabilirsiniz. Fakat bu temizlik esnasında sizleri yorabilecek ve ‘Nasıl çıkartırım?’ diyebileceğiniz birçok leke ile karşılaşabilirsiniz. Bu lekelerin en çok can sıkanları ve en çok uğraştıranları ise is ve rutubet lekeleridir.

Duvar ve tavanlarınızda oluşan bu lekeler hem evinizin şık görüntüsünü bozar hem de sinirlerinizi. Eğer siz de bir an önce bu lekelerden kurtulmak istiyorsanız fakat ‘is ve rutubet lekesi nasıl çıkar?’ diyorsanız, öncelikle profesyonellerden yardım alabilirsiniz. Özel karışımlar ve işlerinde usta temizlikçiler sayesinde diğer tüm lekeler gibi is ve rutubet lekelerinden de kurtulabilirsiniz. Ankara temizlik şirketleri tüm evinizi baştan aşağıya temizlemek için sizleri beklemektedir.

İs ve Rutubet Lekelerini Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız?

Zor ve inatçı lekeler olan is ve rutubet lekelerini temizlemek için profesyonellerden yardım almak en mantıklısı olacaktır. Bu sayede hem yorulmamış hem de vakitten tasarruf etmiş olacaksınız. Eğer şu anlık bir profesyonelden yardım almak istemiyor ve bu lekeler ile kendiniz uğraşmak istiyorsanız, temizlik önerilerimize dikkat etmenizi öneririz. Aksi takdirde, acemice yapılan müdahaleler sonrasında lekeleri bırakın çıkartmayı, daha geniş bir alana yayabilirsiniz. Bununla birlikte temizlik işlemini çok daha zorlu bir hale getirebilirsiniz.

Duvarınızdaki rutubet lekesini çıkartmak için öncelikle bir camsil şişesine ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Boşalttığınız bu şişenin içerisine çamaşır suyu doldurmalısınız ve duvarınızda rutubet lekesi bulunan yere sıkmalısınız. Bu işlem sırasında, insan sağlığı için zararlı olan çamaşır suyu ile direk temasa geçmemeye önem gösterin.

Çamaşır suyu kuruduğunda lekenizden eser kalmadığını da göreceksiniz. Eğer duvarınızdaki leke bir is lekesi ise, temiz bir beze limon suyu sıkın ve üzerine bastırarak lekeyi silin. Uğraşlarınız sonucunda is lekesinden kurtulduğunuzda derin bir oh çekeceksiniz. Eğer tüm bunlar ile uğraşmak yerine bir profesyonelden hizmet almak isteyebilirsiniz. Ankara temizlik hizmeti Bahçelievler dahil tüm ilçeler için ulaşılabilir bir konumdadır. Üstelik hızlı bir şekilde eviniz en hijyenik hale getirilir.


Ankara Temizlik: İs ve Rutubet Lekesi Nasıl Çıkar?


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği