ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Hakkımızda

Temizlik yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulan bir olgudur. Temizlik insan sağlığı açısından da çok önemlidir. Devamlı olarak temizliği yapılmayan ortamlar insan sağlığını tehlikeye sokabilecek bakterilerin üremesine ve çoğalmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda temizlik birçok hayat disiplini ile yakından alakalıdır. Kişisel ve ortamsal temizliğe önem veren insanların kariyer konusunda daha başarılı oldukları görülmektedir.

Temizliğe önem veren kişilerin aynı zamanda günlük hayatta daha disiplinli oldukları bilinmektedir. Disiplin sayesinde günlük işlerinin tümünü hallettikleri ve planlı davrandıkları bilinmektedir. Temizlik ortamlar için olduğu kadar insanlar içinde önemli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu neden Ankara Şan Temizlik şirketi gibi işinde uzman hizmet veren temizlik firmalarının kurulmasına neden olmuştur.

Temizlik tüm bölgeler için gerekli olan bir olgudur. Evler, hastaneler, eğitim merkezleri, ofisler, fabrikalar ve üretim yapılan diğer küçük atölyeler gibi birçok yerin temiz olması için sebepler bulunmaktadır. Bu ortamların temiz tutulması ve periyodik olarak düzenlenmesinde ortak sebep ise insan sağlığıdır. Evlerin temizlenmesinin önemi gün içerisinde en çok vakit geçirilen ortam olmasıdır. Evlerin periyodik olarak temizlenmemesi kirlerden ötürü ev dekorunun daha soluk gözükmesine neden olmaktadır.

20 yılı aşkın süredir hizmet veren Ankara Şan Temizlik firması tarafından ev temizliği sırasında kaliteli sonuçlar alabilmek amacı ile planlı çalışılmaktadır. Ev temizliği sırasında oluşabilecek olağan dışı durumlara karşı çok dikkatli davranılmaktadır. Kırılabilecek eşyaların temizliği sağlam kalmaları açısından önlemler alındıktan sonra yapılmaktadır.

Derinlemesine hizmet seçeneğinde temizlikte sonra ki adım duvarların ve mermer, granit, fayans gibi alanların temizliğinin yapılmasıdır. Daha sonra evde bulunan dolap, koltuk ve halı gibi eşyaların temizliği yapılarak ev temizleme işlemi sonlandırılmaktadır. Şan Temizlik Ankara şirketi tarafından temizlenen odalar işlem sonunda havalandırılmakta bu sayede ortamın havası da temizlenmektedir.

Ankara Şan Temizlik firması tarafından sunulan hastane temizliği hizmetinin önemi hastanelerin içerisinde enfeksiyonlara karşı direnci düşük olan kişilerin bulunmasıdır. Hastane temizliği detaylı olarak yapılmaktadır. Bakteri ve mikroplardan arındırma işlemi için kaliteli temizlik malzemeleri ve bol su kullanılması gerekmektedir. Bu işlem sırasında dikkat edilmesi gereken unsur ise tıbbi atıkların insan vücudunda yaratabileceği etkilerdir.

Tıbbi atıkların toplandığı çöp kutuların boşaltım ve yenilenme işlemi özel koruyucu kıyafetler giyen uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğitim merkezi ve okullar gibi ortamların periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise çocukların enfeksiyon kapmasının daha kolay olmasıdır. Bu tarz ortamların temizliğinde Şan Temizlik Ankara şirketinde dikkat edilen husus okul ve eğitim merkezlerinin bahçe temizliğidir. Bu işlemde bahçede bulunabilecek kesici ve delici aletlerin çocukların kendilerine ve çevresinde ki çocuklara zarar vermemesi amacı ile itina ile toplanmalıdır.

Ofis temizliği işleminin periyodik olarak yapılmasının amacı ve önemi ofislerin müşteriler ile görüşülen yerler olmasıdır. Müşteri açısından ilk intibanın iyi sağlanabilmesi için ve ofis çalışanlarının toplu ortamlarda daha verimli çalışması açısından ofis temizliğinin devamlı olarak yapılması gerekmektedir.

Ankara Şan Temizlik firması tarafından detaylı olarak temizliği yapılan ortamlardan biride fabrikalardır. 20 yıllık tecrübe ile yapılan temizlikte fabrikaların geniş yüzölçümüne sahip alanlar olması nedeni ile farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Fabrika temizliği sırasında dikkat ile yapılması gereken alanlar bulunmaktadır.

Ortak olarak kullanılan tuvalet ve yemekhanelerinin temizliğinde özel yöntemler kullanılmalıdır. Aynı zamanda makinelerin bakımı için kullanılan gres yağlarının zeminden düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Gres yağları kaygan olduğu için iş kazalarına neden olabilmektedir. Tüm bu temizlik işlemleri Şan Temizlik firması tarafından kaliteli temizlik kimyasalları ve özel makineler kullanılarak yapılmaktadır.


Ankara Temizlik: Hakkımızda
temizligi-ve-hijyeni-ankara-temizlik-sirketleri-personellerine-birakin

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği