ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri

Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri

Çalışma ortamının temiz olması işe daha iyi odaklanmayı ve motive olmayı sağlayacaktır. Bu durum müşteriler için de daha iyi bir şirket görünümü yakalamanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofisin temiz ve hijyenik olması ruhsal ve bedensel olarak da sizi olumlu etkileyecektir. Bu anlamda ofis temizliği büyük bir titizlik gerektirir.

Kısa Sürede Tertemiz Ofisler

1- Ofis temizliğine etrafta olabilecek kâğıt veya herhangi malzeme atıklarını toplayarak başlamak size kolaylık sağlayacaktır.

2- Etraftaki atık malzemeleri toplanır. Çöp kovası, küllük gibi kirli materyallerin temizlenmesi, değiştirmek gerekiyorsa çöp kovası poşetinin değiştirilmesi ikinci adım olmalıdır.

3- Artık zemin temizliğine geçebilirsiniz. Zemin temizliğini toz alma işleminden önce yapmak sonradan toz kalkmasını ve tozu alınan yerlerin tekrar tozlanmasını önlemek açısından önemlidir. Yerler zemine uygun temizleyici ile temizlendikten sonra, masa sandalye gibi yerle temas halinde olan eşyaların kulpları ve bacakları temizlenmelidir.

4- Toz alma işlemine geçildiğinde öncelikle kitaplık, dolap, masa, sehpa gibi büyük eşyalar temizlenir. Sonra üstündeki ufak aksesuar ve önemli eşyaların temizliğine geçilebilir.

5- Kitaplıkla bulunan kitapların, masa üzerindeki gereçler, aksesuarların temiz olması iyi bir görünüm açısından önem taşır. Ayrıca sık kullanıldığı için de hijyen açısından önemlidir. Bunları detaylı ve ince uçlu bir gereçle temizlemek önemlidir.

6- Tablo, çerçeve, saat, ayna gibi duvar aksesuarlarının temizliği: Bu eşyalar odaya girildiğinde en çok dikkat çeken aksesuarlar olabilir. Bu açıdan pırıl pırıl gözükmesi önemlidir. Sirkeli su veya temizleyicilerle istenilen pırıl pırıl görünüme kavuşabilmek mümkün.

7- Son olarak ofiste bulunan telefon gibi hassas eşyaların temizliği: Bu tür eşyaların tertemiz olması hijyen açısından büyük öneme sahiptir. Kuru bir bezle tozunun alınmasının yanı sıra, ufak çizgilere dolabilecek tozlar iğne veya kürdan gibi ince bir araçla temizlenmelidir.


Ankara Temizlik: Ankara Ofis Temizliği Hizmetleri


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği