ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Ankara Mamak Temizlik Şirketleri

Ankara Mamak Temizlik Şirketleri

Firmamız güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel ekibiyle sizlere temizlik hizmeti sağlamaktadır. Tamamen güvenilir temizlik malzemeleriyle ve son model temizlik ekipmanları ile temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Modern temizlik yöntemleri kullanılarak hizmet vermekteyiz. İnşaat temizliklerinde mermer, fayans ve cam gibi özel bölümler iz bırakmadan özel olarak temizlenmektedir. Ev içi hizmetimizde ise birçok yüzey için özel temizlik malzemeleri kullanmaktayız.

Firmanızda çok kişi bulunduruyorsanız temizlik için doğru yere geldiniz. Ofis ve iş yeri temizliklerinde özel olarak kullandığımız ekipmanlar ile profesyonel temizlik hizmeti sağlamaktayız. Tuvalet gibi ortak kullanım alanı olan ve mikrop yuvası olan bu alanlar özel olarak dezenfekte edilerek temizlenir.

Mamak Temizlik Şirketleri

Banyoları temizlemek hiç bitmeyen bir görevdir. Çok farklı yüzeyler; krom, pirinç, cam, porselen ve cam elyafı gibi alanların temizliği zordur. Ayrıca çok çeşitli kirlerden ise su lekeleri, sabun kalıntıları, pas lekeleri, küf ve tabi mikroplar aileler için zorluk çıkartabilir.

Farklı Yüzeyler İçin Bazı Temizlik İpuçları ve Malzemeler:

Porselen Küvetler ve Lavabolar

İnatçı lekeler veya sabun kalıntıları için temizleyiciyi üzerine bir miktar döküp içine işlemesini bekleyin, sonra ovarak temizleyin.

Önerilen temizleyiciler şunlardır:

Lavabo ve küvet temizleyicileri, aşındırıcı olmayan çok amaçlı temizleyiciler, dezenfektan temizleyici, hafif aşındırıcı (sıvı veya toz haldeki) temizleyiciler.

Seramikler

Bu yüzeyler çizilmeye müsaittirler. Daha önce bahsedilen ürünlerin yanı sıra seramiklerin arasına işleyebilen küfler için küf giderici kullanabilirsiniz. Bunun dışında kova suya yarım fincandan biraz fazla çamaşır suyu ekleyerek oluşturacağınız karışımı kullanabilirsiniz.

Ayrıca banyo temizliğinde kullandığınız ürünlerin etiketlerini ve talimatlarını okuduğunuzdan ve onları takip ettiğinizden emin olun.

Ankara temizlik olarak banyolarınızın temizliğinde özel ürünler kullanıyoruz. Banyolarınızı titizlikle dezenfekte ederek kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Mamak Temizlik Şirketleri Avantajları

Temizlik firması seçimi yapmak çok önemli bir süreçtir. Genellikle Ankara temizlik firmaları bir alanda hizmet vermektedir. Firmamız ise çeşitli alanlarda uzman bir ekipten oluşup, her alana özel ekipmanlar ve temizlik ürünü kullanmaktadır. Sağlığınıza zarar vermeyecek, tamamen güvenli temizlik ürünleri kullanarak temizlik hizmeti vermekteyiz.


Ankara Temizlik: Ankara Mamak Temizlik Şirketleri


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği