ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Ankara Endüstriyel Temizlik

Ankara Endüstriyel Temizlik

Ankara endüstriyel temizlik gereksinimi artmış bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebebi başkent olmasından ötürü insan ve insanların talepleri üzerine firmaların artmasıdır. Endüstriyel temizlik, firma ve fabrikalarda iş verimliliğini arttırmak için oldukça önemlidir. Ayrıca fabrika ve tesislerde kullanılan makinelerin kirden etkilenmesini önlemek amacı ile yaptırılan bir detaylı temizlik türüdür.

Ankara Endüstriyel Temizlik Veren Firmalar Hangileridir?

Ankara Temizlik firması tarafından endüstriyel temizleme hizmeti belirli ücretler karşılığında tesis ve fabrikalara sunulmaktadır. Endüstriyel temizlik üretim açısından önemli olduğu kadar fabrika çalışanlarının sağlığı açısından çok önemlidir. Fabrikalar her gün çalışanların bulunduğu bir ortam olarak bakteri ve mikropların fazlaca bulunduğu ortamlardır. Periyodik olarak bakım ve temizliği yapılmayan üretim hanelerde çalışan işçilerin sağlığı tehlike girmektedir. Enfeksiyon ve virüs kapma olayları yaşanabilmektedir.

Ankara endüstriyel temizlik hizmeti Şan Temizlik Ankara gibi şirketler tarafından sunulmakta ve birçok adım izlenerek yapılmaktadır. Bu adımların tam olarak yerine getirilmesi kaliteli bir temizlik açısından çok önemli bir husustur.

Temizlik sırasında izlenmesi gereken adımlardan ilki duvar temizliğidir. Duvarların temizlenme işlemi için gres yağı kullanılmaktadır. Toz ve talaş gibi maddelerin duvarlara yapışması gün içinde vücutta bakterilerin sıkça bulunduğu eller ile dokunulması nedeni ile yapılmaktadır. Duvar temizliği özel temizlik solüsyonları ve mikrofiber toz bezleri kullanılarak yapılmalıdır. Ilık su içerisine karıştırılan temizlik kimyasallar ile nemlendiren bezler ile duvarların temizliği yapılmalıdır.

Duvar temizliği buharlı temizlik makineleri kullanılarak da yapılabilmektedir. Buharlı makine ile temizleme işlemi sırasında duvarlarda bulunan panoların bez ile silinmesi gerekmektedir.

Endüstriyel temizlik sırasında uygulanması gereken adımlar arasında zemin temizliği bulunmaktadır. Üretim için kullanılan makinelerin aksamlarının düzgün bir şekilde çalışması için devamlı olarak gres yağı ile yağlanmaları gerekmektedir.

Yağlanma sırasında gres yağı zemine de dökülmektedir. Ayakkabılar aracılığı ile tüm fabrikaya yayılabilmektedir. Bu neden ile endüstriyel temizlik sırasında yerler otomatik zemin temizlenme araçları veya paspaslar kullanılmalıdır.

Ankara Temizlik şirketi tarafından sunulan hizmette paspaslama işlemi ıslak paspaslama ve kuru paspaslama olmak üzere 2 adımda gerçekleştirilmektedir. Endüstriyel temizlik sırasında fabrikaların tuvalet, lavabo ve yemekhane gibi bölümleri ortak kullanıldığı için detaylı temizleme gerektirmektedir.


Ankara Temizlik: Ankara Endüstriyel Temizlik


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği