ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Ankara’ da İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara’ da İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat temizliği herkesin de bildiği gibi gerçekten çok eziyetli ve çok zahmetli bir iştir. Yeni bitmiş bir binaya daha hiçbir şey yapılmadan içeri girildiği zaman ev her zaman güzel görünür. Yalnız ilk başta gelen şey yine her zamanki gibi temizlik olur. İnşaat sonrası temizlik boya kalıntıları PVC kenarlarındaki sökülmesi eziyetli ve zor olan bantların çıkarılması, yere dökülen çimento gibi inşaat kalıntıları. İşte bu sırada devreye yine her zaman olduğu gibi Şan Temizlik girmektedir.

Siz yorulmayın, siz sıkıntı çekmeyin, siz düşünmeyin diye her zaman yanınızda olmaktan hiçbir zaman ödün vermedik ve vermeyeceğiz. Öncelikle yeni bitirilmiş ve inşaattan yeni çıkmış daireler için, fizibilite raporu hazırlanır. İşin durumuna göre eleman sayısı belirlenir, iş bölgesinde ilk önceliğimiz olan güvenlik önlemleri alınır ve gerekli ekipmanlar hazırlanır.

Ankara’ da İnşaat Sonrası Temizlik Firması Güvenle ve Ferahla Oturabileceğiniz Bir Ortam Yaratır mı?

İnşaat sonrası temizlik ilk etapta her ne kadar boş daire de olsa duvara bile kesinlikle en ufak bir zarar gelmemelidir. Bu durum firmamız tarafından kanıtlamış bulunmaktadır. Sizlerin inşaat öncesi ve sonrası görüntülerini gördükten sonra, aradaki farkı kesinlikle göreceksiniz. Temizlik firmamız, güvenle ve ferahla oturabileceğiniz bir ortam yaratmaktadır. Kesinlikle aklınızın bir köşesinde de kalacağı acaba? Sorusuyla sizleri baş başa bırakmadan çözüm odaklı çalışacağız.

Bizler bu tür temizlik yaptıran bireyler tarafından değerli olmanın yanı sıra, bu değerimizi sizlere yaptığımız işin sonucunda göstermekteyiz. Böylece mutluluk duyacağımızı bir kez daha belirtmek isteriz.

İnşaat sonrası temizlikler de dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise; inşaattan yeni çıkmış bir binanın tavan duvar ve benzeri bölgelerinde özellikle zeminlerdeki çalışmalarımızı daha dikkatli yapmaktayız. Aynı zamanda sonuç odaklı hızlı bir şekilde hazırlayıp siz değerli müşterilerimize teslim edeceğiz. Özellikle zemin bölgelerinde, zemin temizleyici ekipmanlarımızı kullanarak zeminlere zarar vermeden ve hiç bir bölgenin hasar görmemesini sağlamamız gerekmektedir.

Evin içerisine saçılmış alçı, çimento, sıva ve atıklar hatta molozlar, tüm bunlar Şan Temizlik firmasıyla dert olmaktan çıkmaktadır. Kendi başınıza yapmaya çalışsanız rahatlıkla 3 gününüzü alacak ki, ayrıca yorulduğunuz yanınıza kar kalacaktır. Bu sebepten dolayı, bizimle iletişime geçerek, tüm işleri kolaylıkla yaptırabilir ve yeni evinize adım atarken mis gibi temizlik kokusunu soluyabilirsiniz. Boş evin temizlenmesi kolay olur diyen zihniyetlerde bulunmuyor değil. Tabi ancak durum bu kadar da basit değil.

Bu tür evlerde yapılacak temizlik, diğer evlerde yapılan temizlikten çok farklıdır, ve değişik yöntemler gerektirmektedir. İşinin uzmanı personellerimizle, gerekli temizlik ekipmanlarının, doğru yerde kullanımını sağlayarak, kolay ve etkin temizliği hedeflemekteyiz.

Ankara’ da İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Uzun uğraşlar sonucu yaptırdığınız, evinizin temizliğiniz firmamıza bırakın, sizde işlerinizden geri kalmadan normal yaşamınızı sürdürmeye devam edin. Özellikle akıllarda kalan inşaat sonrası temizliklerde, evin bir bölümü olan burası nasıl olacak sorusundan uzaklaşın. İnşaat sonrası temizlik de sizlere daha iyi hizmet vermek açısından işin ehli olan ekiple birlikte alışmaktayız. Uzman ekibimiz, balkonlarda ki pislikleri, asansör içerisinde kalan pislikleri ve daha aklınıza gelmeyen bir çok temizlik gerektirecek bölgeleri rahatlıkla temizleyecektir.

İnşaat pisliği bulunan evlerde temizliğe başlamadan önce kaba pislikler toplanır. Elle toplanabilen fırça ile temizlenebilen tüm pislikler toplanır. Çöp torbalarına konulduktan sonra, sıra temizliğin detayına gelir ki, asıl önemli nokta da burada başlamaktadır. Çünkü harç, sıva, derz, yağlı boya, yapışkan malzemelerinden yahut evdeki yöntemlerle kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle, bez kullanmadan önce bölgenin kazınması gerekebilir. Zeminlere göre farklı, zemine ve duvara zarar vermeyen kazıyıcı malzemeler kullanılarak, cam ve fayanslar çizilmesin diye, farklı işlemlere tabi tutulur.

İnşaat sonrası temizlik de sert ve yumuşak fırçalar, temizlik bezleri, gerekli ekipmanlar toplanarak, her bölgeye ayrı hassasiyet uygulamaktayız. Böylece özenle yaptırdığınız evinizi daha içine girmeden heba olmasına izin vermemiş oluyoruz. Ankara Temizlik firması olarak tüm ekipmanları, eksiksiz ve yerinde kullanarak evlerinizi ışıl ışıl temizliyoruz . Temizleme işlemi bittikten sonra o temiz havayı ailenizle ve sevdiklerinizle beraber solumanızı istiyoruz. Bu arada siz de taşınma hazırlıklarınızı yapabilir, günlük işlerinizi aksatmadan yürütmeye devam edebilirsiniz.

Firmamız olarak her zaman müşteri memnuniyeti açısından, temizlik ve o hoş kokuyu sizlere sunmak ve yaptığımız işin hakkını göstermek isteriz. Sizlere kaliteli temizlik servisi sunarak, sizlerin ferah bir ortamda bulunmanızı sağlamak firmamız adına belirlenmiş bir hedef olacaktır. Bizler hedeflerimiz doğrultusunda ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve yaptığımız işlere göre müşteri potansiyeli oluşturup, sizlerle daimi olarak çalışmak isteriz. Sizler de yapılan bu hizmetin karşılığında bize gönülden güvenip bu şekilde bir müşteri ilişkisi kurmak ve bunu devam ettirmek isteriz.

Ankara’ da İnşaat Sonrası Temizlik Şirketlerine Güvenilir mi?

Temizlik firması olarak ve çok rekabet yaşanan firmalar mevcut. Sizlerin de herkese kolay kolay güvenmediğinizi düşünerek bu hizmeti en iyi şekilde yapıp sizlerin güvenini kazanıp başarımız doğrultusunda ilerlemeyi hedefledik. Eğer sizde temiz ve huzurlu bir ortam istiyorsanız bize ulaşmanız gerekmektedir ki bize olan güveniniz artsın ve devam etsin. Sizlerde bu uygun ve kaliteli hizmetten yararlanmak için kendinizi yormayın ve evinizi emin ellere teslim edin.


Ankara Temizlik: Ankara’ da İnşaat Sonrası Temizlik


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği