ankara-temizlik-sirketleri-telefon-numaraları
Ankara’nın en çok tercih edilen temizlik şirketi!

Ankara Buharlı Temizlik

Ankara Buharlı Temizlik

Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur. İyonize buhar tanecikleri, temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleriyle bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciklerini bağlı olduğu yüzeyden kopararak daha temiz ve hijyenik bir ortamı siz değerli müşterilerimize hazırlar. Bazı deterjanların etkisiz kaldığı bu uygulamamızda çıkmayan lekelere sonsuza dek veda ediyoruz.

Cilde teması ve solunması, sağlığınıza zararlı olan kimyasal ve deterjan kullanmanıza gerek bırakmaz. Evinizdeki dip köşe ve el girmeyen yerleri kolayca temizleyebilir. 160 derece ve üstü ısı değerine ulaşarak mikro organizmaları %99.9 a kadar temizlemektedir.

Firma olarak, gözle görülemeyen, el girmeyen ve aklınızda soru işareti bırakmayan bu uygulamamızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Görsel açıdan ve içinizin rahatlaması açısından firmamız, eğitimli olan personelleriyle en ince ayrıntıya kadar her şeyi düşünüp temizliğimize başlamış bulunmaktayız.

Ankara Buharlı Temizlik Hangi Alanlarda Yapılır?

Buharlı temizlik uygulamasını, ocaklarda, fırın temizliklerinde, paslanmazlar, lavabo, küvet duş, jakuzi, kayma riski olan zeminler, cam ayna gibi bölgelerde kullanmaktayız. Buharlı temizlik makinesi, hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan, sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilir.

Buharlı temizlik deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir. Kanserojen maddeler içerek zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulup daha hijyenik bir ortama kavuşursunuz.
Buharlı temizlik ile kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtuluruz.

Evinizin ya da iş yerinizin, daha uzun süre temiz ve hijyenik kalmasını sağlamaktayız. Ankara buharlı temizlik ile her yer pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikroorganizmalar da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere, sıcak buhar yerleşmiş kirleri, yağları kabartır. Daha sonra bu kir ve yağlar, kuru bir bezle silinerek veya suyla yıkanarak yok olur.

Bu hizmet sizleri daha temiz bir ortamda yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlerin de bu hizmetten faydalanmanızı istediğimiz için Ankara Temizlik şirketi olarak her zaman yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.


Ankara Temizlik: Ankara Buharlı Temizlik


Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Evin Daha Az Tozlanması İçin Neler Yapılmalı?

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Parke Temizliğini Çay ile Yapın

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği

Paslanmış Duş Başlığı Temizliği